W ramach rozwoju swojej sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firma ChargeIn uruchomiła nowe obiekty w Szczecinie i Starogardzie Gdańskim. Kierowcy samochodów elektrycznych mogą korzystać z dwóch nowych stacji szybkiego ładowania.
Nowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych w Szczecinie i Starogardzie Gdańskim
Stacja w Szczecinie powstała przy supermarkecie. Jej moc wynosi 100 kW. Obiekt dostępny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Z kolei obiekt w Starogardzie Gdańskim powstał obok marketu budowlanego. Moc uruchomionej tam stacji wynosi 150 kW. Dzięki dużej mocy i całodobowej dostępności, kierowcy mogą szybko uzupełnić energię, łącząc ładowanie z codziennymi zakupami czy przerwą w podróży – podaje ChargeIn.
– Cieszymy się, że możemy rozszerzać naszą sieć o kolejne punkty w Polsce, odpowiadając na rosnące potrzeby kierowców pojazdów elektrycznych. Szczecin i Starogard Gdański to dla nas ważne lokalizacje, które ułatwią codzienne funkcjonowanie mieszkańcom i podróżnym, a jednocześnie przybliżają nas do celu, jakim jest ogólnopolska, niezawodna sieć stacji ChargeIn – skomentował Mateusz Stempel, prezes zarządu ChargeIn CPO.
Na podstawie nadesłanej informacji
fot. ChargeIn













