Kongres Biogazu

Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu już wkrótce

Pomimo pandemii i związanych z nią obostrzeń redakcja Magazynu Biomasa zaprasza do udziału dwóch wydarzeniach. Chodzi o Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu. Obie imprezy odbędą się w dniach 7-8 grudnia br. i tym razem zostaną przeprowadzone w trybie online, na specjalnej platformie internetowej.

Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu – spotkanie online dla rozwijającej się branży

„Chcemy patrzeć z optymizmem w przyszłość. Każdemu z nas bliska sercu jest dynamicznie rozwijająca się branża biogazowa w Polsce, dlatego nie odpuszczamy. W tym roku spotkamy się online z zachowaniem maksimum interakcji pomiędzy Uczestnikami, Prelegentami i Partnerami” – podkreśla redakcja.

Kongres Biogazu rozpocznie konferencja prasowa inaugurująca wydanie raportu „Biogaz w Polsce 2020”, w której wezmą udział Partnerzy raportu – przedstawiciele PGNiG, Polskiego Funduszu Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i spółki H. Cegielski – Poznań.

Kongres biogazu

Organizator podkreśla, że udział w konferencji online gwarantuje:

  • pełną interakcję uczestników z prelegentami oraz partnerami i sponsorami konferencji dzięki kanałom networkingowym;
  • aktywny udział w życiu branży;
  • bezpieczną i komfortową formułę udziału;
  • oszczędność pieniędzy (uczestnik oszczędza ok. 1400 zł, nie ponosi bowiem kosztów hotelu, dojazdu, niższy jest też koszt samego uczestnictwa);
  • oszczędność czasu;
  • możliwość równoczesnego udziału w konferencji kilku osób z jednej organizacji;
  • dostęp do platformy konferencyjnej z prezentacjami oraz materiałami partnerów przez dwa tygodnie po zakończeniu konferencji.

Dostęp do platformy, na której w tym roku prowadzona będzie konferencja jest możliwy pod adresem ttps://sok.altasoft.eu/ck2020/live (kod dostępu: RG8SAI).

Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu – co oferuje wirtualna platforma?

Organizator podkreśla, że Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu 2020 będą realizowane 100% w formie online na specjalnej wirtualnej platformie, oferującej streaming z debat i prelekcji, dostęp do strefy partnerów, zadawanie pytań i wchodzenie w interakcję z innymi uczestnikami, a także korzystanie z indywidualnych czatów i wideoczatów (zarejestrować można się na dedykowanej stronie internetowej). Warto też odwiedzić strony internetowe obu wydarzeń: Kongres Biogazu i Narodowy Kongres Biometanu – zachęca redakcja Magazynu Biomasa.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

 

partner merytoryczny