Wypromować kranówkę

W ramach kampanii pn. „Dobra woda prosto z kranu” Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie ogłosiło konkurs polegający na nagraniu maksymalnie trzyminutowego filmu lub zrobieniu zdjęcia, które zilustrują hasło tej inicjatywy.

 

Kampania ma na celu przekonanie mieszkańców Krakowa do picia „kranówki”, która – zdaniem MPWiK – jest bardzo wysokiej jakości, bezpieczna i tania.

 

Konkurs jest skierowany głownie do mieszkańców Krakowa i okolic, choć, oczywiście, mogą wziąć w nim udział również inne osoby. Warunek – muszą być fanami fanpage’a. Film bądź zdjęcie musi być stworzone na terenie Krakowa, a jednym z kryteriów oceny prac będzie ukazanie wysokiej jakości wody kranowej dostarczanej przez organizatora.

 

Prace można nadsyłać do 25 sierpnia br. Specjalnie powołana komisja wyłoni laureatów. O tym, czy zdobyli wyróżnienia, zostaną powiadomieniu w ciągu pięciu dni od daty zakończenia konkursu. A jest o co walczyć – główną nagrodą jest tablet. Najciekawsze filmy i zdjęcia będą umieszczone na fanpage’u oraz na stronie kampanii www.prostozkranu.krakow.pl.

 

Na podstawie: www.prostozkranu.krakow.pl

fot. www.morguefile.com

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu