Skrojony na miarę

Projekt GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji 9 października br. zorganizowano uroczystą galę, podczas której uhonorowano laureatów tegorocznej edycji programu.
 
Przez pięć lat funkcjonowania wytypowano już 62 technologie warte promocji na rynkach zagranicznych. W ramach projektu firmy-laureaci wymieniają się informacjami, doświadczeniami i podejmują wspólne inicjatywy.
 
Głównym punktem gali była debata pt. „Zielone technologie katalizatorem zmian wizerunkowych Polski i polskich przedsiębiorstw”. Jej uczestnicy zgodnie przyznawali, że Akcelerator Zielonych Technologii stanowi doskonały przykład programu „skrojonego” na miarę potrzeb i oczekiwań polskiego biznesu oraz że jest wizytówką naszego kraju.
 
Oprócz panelu dyskusyjnego odbyło się również wręczenie dyplomów i statuetek laureatom V edycji GreenEvo. W gronie wyróżnionych podmiotów znalazły się: PPHU AGATA Jacek Jagiełło, AQUATECH Sp. z o.o., D.A. GLASS DOROS TEODORA, EkoWodrol Sp. z o.o., MDL Far Data Sp. z o.o. Sp.k., INSTAL WARSZAWA S.A., Instytut Nowych Technologii Inżynierii Środowiska, INWENT Piotr Żółkowski, Metalerg Sp.z o.o. S.K.A. (Kotły na biomasę), Pellas X Sp. z o.o. Sp. k. (Palnik na biomasę z mieszalnikiem), PP-EKO Sp. z o.o., PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o., SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. oraz Firma Wektor sp. jawna Magdalena Mroczkowski, Grzegorz Arendt, Tadeusz Przeciszewski.
 
Na podstawie: www.mos.gov.pl

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

reklama

Partner Portalu

 

partner merytoryczny