Medaliści już wybrani

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO oraz Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA już za pasem. Zanim jednak ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających, przyznano Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.
 
medal-2014
 
Jeśli chodzi o Targi POLEKO, Kapituła Konkursu postanowiła nagrodzić w tym roku siedem produktów. Należy do nich agregat prądotwórczy VAPOR CHP o mocy 30-170 kWel, zasilany gazami odpadowymi z wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej. Jego producentem jest spółka „Mielec-Diesel” GAZ z Mielca. Uznanie jurorów zdobył również palnik UNI-MAX PERFECT o mocy 25-1000 kW do spalania pelet (Złoty Medal trafił do Zakładu Przerobu Drewna SKIEPKO Wiesław Skiepko z Włoszczowej). Kolejnym laureatem nagrody są Pionowe Siłownie Wiatrowe Piskorza (SOL TECHNOLOGY INVESTMENT, SOL PRODUCT, Kodeń). Złoty Medal MTP trafił również do firmy JANUSZ AMANOWICZ BIURO HANDLOWE oraz ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI z Warszawy, który zgłosił do konkursu preparat do usuwania śniegu, lodu i gołoledzi – LODOŁAMACZ®. Wśród nagrodzonych znalazł się ponadto rębak-rozdrabniacz do biomasy Cobra 75 HDI, wyprodukowany przez niemiecką spółkę TS INDUSTRIE. Złoty Medal przypadł w udziale również samojezdnej przerzucarce do pryzm kompostowych Topturn X55, której producentem jest austriacka firma Komptech. Nagrodzono także układ kogeneracyjny na bazie agregatów gazowych Caterpillar G3516C o mocy 2 x 1200 kW, zasilany gazem ziemnym wysoko zaazotowanym (pozasystemowy, niesklasyfikowany), firm Caterpillar i ENERIA z Łomianek.
 
Z kolei Targi KOMTECHNIKA mogą poszczycić się trzema Złotymi Medalami MTP. Pierwszy przypadł w udziale firmie Alfred Kärcher za wielofunkcyjne urządzenie do celów komunalnych MIC 84. Drugi Medal wręczono za mobilny przesiewacz bębnowy PRONAR MPB 18.47 spółki PRONAR. Ostatnie trofeum przyznano myjce do pojemników na odpady 110-1100 litrów, umieszczanej na podwoziu pojazdu dostawczego firmy VIP BIN CLEANING VIP Bin Cleaning z Wielkiej Brytanii (zgłoszenia dokonała spółka Technika 2011 Tomasz Borkowski z Suchego Lasu).
 
Laureaci Złotego Medalu otrzymają Pakiet medalisty – komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali nagród. Ponadto produkty nagrodzone Złotym Medalem prezentowane będą na ekskluzywnym stoisku, zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefa Mistrzów.
 
Na podstawie: www.komtechnika.pl, http://poleko.mtp.pl

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

reklama

Partner Portalu

 

partner merytoryczny