Kranówka

Kranówka debiutuje w Urzędzie Gminy!

Kranówka na stołach w urzędzie gminnym. Wodociągi Kieleckie (WK) poinformowały, że podarowały Urzędowi Gminy Sitkówka-Nowiny (UG), karafki wraz ze szklankami do serwowania kranówki. Z zestawów będą mogli korzystać nie tylko pracownicy UG, ale również przedstawiciele Rady Gminy w czasie odbywających się cyklicznie sesji.

Kranówka z karafek i szklanek od Wodociągów Kieleckich

We wtorek (30 lipca br.) Wodociągi Kieleckie podarowały Urzędowi Gminy Sitkówka-Nowiny 12 zestawów karafek i szklanek. Na każdej karafce oprócz nazwy prowadzonej akcji promującej picie wody kranowej, podany jest skład mineralny kieleckiej kranówki.

Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny zwrócił się do Wodociągów Kieleckich z prośbą włączenia się w rozpoczętą akcję dotyczącą picia kranówki – mówi Henryk Milcarz, prezes WK. Potwierdza to Łukasz Barwinek, zastępca wójta gminy Sitkówka-Nowiny: – Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że to gmina Sitkówka-Nowiny jako pierwsza w regionie zadebiutuje w akcji podawania kieleckiej kranówki na terenie naszego urzędu.

Przedstawiciele UG zobowiązali się dopilnować, aby zarówno pracownicy urzędu, jak i członkowie Rady Gminy od tej chwili mogli bez kłopotu pić kielecką kranówkę podczas pracy oraz obrad w ramach sesji rady. – W ten sposób kontynuujemy naszą akcję „Pij kielecką kranówkę, bo… dobra” – podkreślił, w czasie przekazania zestawów w UG prezes Milcarz.

Uroczyste przekazanie karafek odbyło się na terenie UG Sitkówka-Nowiny. Prezes WK osobiście przekazał na ręce zastępcy wójta Gminy zestawy karafek, licząc, że do akcji przystąpią przedstawiciele kolejnych gmin. Warto bowiem pamiętać, że gmina Sitkówka-Nowiny jest jedną z czterech gmin na, których obszarze działają WK.

Na podstawie informacji nadesłanej przez WK

fot. WK

reklama

reklama

reklama

reklama