Kielecka kranówka

Kielecka kranówka w kolejnych urzędach gminy

Kielecka kranówka podawana jest już w trzech urzędach gmin. Urzędy te podają swoim gościom, interesantom oraz pracownikom kielecką kranówkę w specjalnie przygotowanych przez Wodociągi Kieleckie (WK) zestawach. Propagowanie wody dostarczanej wodociągiem odbywa się w ramach akcji „Pij kielecką kranówkę, bo… dobra!”. O jednym z urzędów – w gminie Sitkówka-Nowiny już informowaliśmy. Teraz do akcji dołączyły urzędy gmin Masłów oraz Zagnańsk.

Kielecka kranówka z karafek w urzędach gmin Masłów oraz Zagnańsk

Akcja promowania podawania kieleckiej kranówki nieustannie się rozwija – przekonują WK. Do tej pory z prośbą dołączenia do projektu zwracały się przede wszystkim lokale gastronomiczne. Teraz nadszedł czas na samorządy. W ostatnim tygodniu Wodociągi Kieleckie rozpoczęły przekazywanie gminom – członkom Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Kielcach – zestawów karafek wraz ze szklankami. Na każdej karafce jest hasło akcji i podany skład minerałów w kieleckiej kranówce.

Kielecka kranówka

fot. WK. Na zdjęciu od lewej: Tomasz Lato, wójt gminy Masłów i Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Od tej chwili można napić się jej już w urzędach gmin Sitkówki-Nowiny, Masłów oraz Zagnańsk. Przedstawiciele wszystkich wymienionych urzędów zobowiązali się do podawania kieleckiej kranówki swoim gościom podczas indywidualnych spotkań, oficjalnych wizyt czy sesji rad gmin.

Liczymy na to, że promowana przez nas akcja nadal będzie się tak prężnie rozwijała, a z biegiem czasu przystąpią do niej również inni – komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Na podstawie informacji nadesłanej przez WK

fot. na otwarcie WK. Na zdjęciu od lewej: Wojciech Ślefarski, wójt gminy Zagnańsk, Anna Pisarczyk, sekretarz gminy i Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich

reklama

reklama

reklama

reklama