Urząd Miejski w Bielsku-Białej (UM) podał, że w parku Słowackiego odbył się piknik ekologiczny „Wybieram Czyste Miasto”. Współfinansowanie pikniku pochodzi ze...
Tag - festyn ekologiczny
25 maja firma Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań, wspólnie z Urzędem Dzielnicy Ursynów oraz...
