Wszystko o decyzji środowiskowej

Wszystko o decyzji środowiskowej

Co to takiego decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, tzw. decyzja środowiskowa? Przy jakich inwestycjach jej uzyskanie jest niezbędne? Jakie formalności należy spełnić, żeby ją otrzymać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących „decyzji środowiskowych”, będzie można otrzymać w punkcie informacyjnym, uruchomionym w Urzędzie Miasta Szczecin (UM).

Wszystko o decyzji środowiskowej w punkcie informacyjnym

Jak zaznacza UM, oferta punktu skierowana jest do inwestorów oraz osób nadzorujących przygotowanie inwestycji do realizacji. W jednym miejscu znajdą one wszystkie niezbędne informacje i pomoc w zakresie uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanych przedsięwzięć. Celem uruchomienia punktu jest wsparcie przedsiębiorców w procesie inwestycyjnym w obszarze ochrony środowiska i ułatwienie im przejścia przez procedury z tym związane.

Szczeciński magistrat zaznacza, że punkt informacyjny dla inwestorów będzie przyjmował zainteresowane osoby w każdą środę w godz. 12 – 15. Mieści się on w Wydziale Ochrony Środowiska UM (lewe skrzydło budynku magistratu), w pokoju 4b. Informacje udzielane będą również telefonicznie pod numerem telefonu: 91 433 15 51.

Na podstawie informacji nadesłanej przez UM Szczecin

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

 

partner merytoryczny