Grudniowe „Środowisko”

Grudniowe „Środowisko”

Najnowszy numer miesięcznika „Środowisko” wydawanego przez Agencję Wydawniczą MAXPRESS w dużej części poświęcony jest zagadnieniom związanym ze zmianami klimatu i zanieczyszczenia powietrza.

Grudniowe „Środowisko”, czyli lektura nie tylko od święta

Wydanie otwiera tekst pt. „Nowi Ministrowie”, drugi artykuł nosi tytuł „Od Elektromobilności Nie Ma Odwrotu”, a następna jest publikacja pt. „Wkrótce COP25”.

W dalszej kolejności Czytelnicy mogą zapoznać się z artykułem pt. „Czy Świat Straci Szansę?” oraz ze stałą rubryką „W Komisji Europejskiej”. Następne teksty zawarte w świątecznym wydaniu czasopisma noszą tytuły: „Wiemy Jak Walczyć Ze Smogiem”, „Zakaz Spalania Węgla”, „Polacy Chcą Dekarbonizacji” i „Docieplanie Polski”.

„Czy Innowacje Uratują Środowisko?” oraz „Zdrowa Żywność i Opakowania Przyszłości Pilnie Poszukiwane” to tytuły kolejnych tekstów zamieszczonych w ostatnim tegorocznym wydaniu miesięcznika.

W grudniowym wydaniu znaleźć można także teksty poświęcone lasom, a wśród nich „Susza Zagraża Lasom”, „W Lesie Na Dziko” i „Prywatne Lasy Są Też Ważne”.

„Drony Nad Spitsbergenem”, „Mało Wiemy O Przyrodzie Mazowsza”, a także „Zdrowe Życie Zaczyna Się W Domu” i „Proklimatyczne Menu” to kolejne artykuły zawarte w świątecznym wydaniu.

Następne artykuły przygotowane dla Czytelników zatytułowane zostały: „Jak Nie Marnować Jedzenia” I „Cukrzyca – Stawiamy Na Profilaktykę”. A ponadto „Z Naszej Poczty E-Mailowej”, „Ekologia Na Świecie” oraz „Sieci Widma Na Bałtyku”.

Grudniowe „Środowisko” – życzenia od redakcji

Słowo od redaktora Jacek Zyśk, redaktor naczelny kończy słowami: „Życząc Państwu Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku zapraszamy do lektury całego numeru „Środowiska” i do prenumeraty naszego czasopisma w roku 2020.”, do życzeń przyłącza się także redakcja portalu sozosfera.pl, a więcej informacji na temat tytułu i prenumeraty można znaleźć na internetowej stronie wydawcy.

reklama

 

partner merytoryczny