EKOTECH

EKOTECH – w trosce o środowisko!

XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbywać się będą 26 i 27 lutego 2020 r. i jak zapowiada organizator – spółka Targi Kielce – charakteryzować je będzie jeszcze bogatsza oferta.

EKOTECH to miejsce w którym każdego roku spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn oraz rozwiązań służących ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Organizator podkreśla, że po ostatniej edycji wystawcy zauważyli duży wzrost zleceń i chwalili możliwość odbycia wielu spotkań biznesowych. – Warto tutaj przyjeżdżać. Od 20 lat Targi Kielce organizują biznesowe spotkania branży komunalnej, dając profesjonalistom miejsce na zawarcie nowych kontaktów oraz przedstawienia oferty – powiedział Grzegorz Końka z firmy Protechnika.

EKOTECH – magnes nie tylko dla firm

Wydarzenie przyciąga największe polskie i zagraniczne firmy związane z branżą komunalną. W minionej edycji swoje produkty zaprezentowały 62 firmy z Polski, Belgii, Francji, Korei Południowej, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii i Włoch. Wśród nich znaleźli się producenci proekologicznych i biodegradowalnych worków na śmieci, prasownic i  kontenerów. Wystawcami na kolejnej edycji będą wiodący europejscy producenci urządzeń do przetwórstwa odpadów, dostawcy rozwiązań do zmniejszania ich objętości oraz firmy specjalizujące się w świadczeniu usług dla firm z tego sektora gospodarki. Podczas wydarzenia można będzie obejrzeć profesjonalne systemy niszcząco-prasujące, belownice, kompletne linie do produkcji brykietu i pojazdy oraz urządzenia dla gospodarki komunalnej.

Jak zaznacza organizator, targi EKOTECH to także rozwiązania służące zachowaniu porządku na ulicach i chodnikach miast. Firmy prezentują ciągniki porządkowe oraz specjalne wyposażenie czyszczące. Wśród wystawców pojawiają się także firmy proponujące nowoczesne rozwiązania z zakresu IT – a więc urządzenia monitorujące ilość i rodzaj odpadów gromadzonych w śmieciarkach czy prowadzące kierowców wozów po odpowiednich trasach. Jednak na tym nie koniec, bowiem nadchodzący EKOTECH zaskoczy zwiedzających nową branżą – będzie to gospodarka wodna.

EKOTECH

Wydarzenie odwiedzają wytwórcy odpadów komunalnych, przedstawiciele zakładów zajmujących się składowaniem, przetwarzaniem i utylizacją. To miejsce spotkań reprezentantów przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, oczyszczalni ścieków, zakładów przemysłowych, przedstawicieli administracji publicznej, środowiska naukowego, a także przedstawicieli zakładów gospodarki odpadami.

EKOTECH to także imprezy towarzyszące

Wydarzeniu towarzyszyć będą imprezy branżowe, w tym VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami. Celem konferencji jest prezentacja aktualnych tematów i zagadnień dotyczących gospodarki odpadowej i ochrony środowiska. To miejsce spotkań przedstawicieli samorządów z producentami oraz dystrybutorami technologii, a także z reprezentantami administracji rządowej, organizacji non-profit i ekspertami branżowymi. Oprócz tego w trakcie wydarzenia odbędą się pokazy maszyn komunalnych, szkolenia z zakresu prawidłowej segregacji odpadów oraz warsztaty edukacyjne.

Targi Kieleckie już dziś zapraszają na Giełdę Recyklingu oraz wyjazdy techniczne połączone ze zwiedzaniem zakładów unieszkodliwiania odpadów.

XXI edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbędzie się 26 i 27 lutego 2020 r. na terenie Targów Kielce. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie www.ekotech.targikielce.pl.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Targi Kielce

fot. 2 x Targi Kielce

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

reklama

partner merytoryczny