Nowa kanalizacja w gminie Masłów

Nowa kanalizacja w gminie Masłów

Kolejna miejscowość w północnej części gminy Masłów będzie miała nową kanalizację – poinformowały Wodociągi Kieleckie. W czwartek 6 lutego br. w siedzibie Wodociągów Kieleckich podpisano umowę na budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Barcza.

Nowa kanalizacja w gminie Masłów z unijnym wsparciem

Jak podają Wodociągi Kieleckie, kontrakt pn. „Budowa systemu kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Masłów. Kanały grawitacyjne w sołectwie Barcza” przewiduje budowę 3 kilometrów kanalizacji wraz z odcinkami należącymi do sieci do września bieżącego roku.

Wodociągi Kieleckie dotrzymują zobowiązań. Obiecaliśmy mieszkańcom północnej części gminy Masłów, że o nich nie zapomnimy i że dotrze do nich kanalizacja. Teraz spełniamy te obietnice – powiedział po podpisaniu umowy Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Wyłonionym w przetargu wykonawcą kontraktu jest firma z Kostomłotów Pierwszych w gm. Miedziana Góra, która otrzyma wynagrodzenie w wysokości ponad 2,5 mln zł brutto. Kontrakt realizowany będzie w ramach projektu unijnego pn. „Poprawa gospodarki ściekowej na terenie kieleckiego obszaru metropolitalnego” współfinansowanego z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Wodociągi Kieleckie

fot. Wodociągi Kieleckie

reklama

reklama

reklama

 

reklama