Konferencja EKOGMINA

Konferencja EKOGMINA – druga edycja

Zrównoważone zarządzanie gospodarką wodno-kanalizacyjną w gminach – pod takim hasłem w dniach 5-6 czerwca br. w Jachrance odbędzie się II Forum Praktyków EKOGMINA.

Jak podkreśla organizator – spółka BIOPRO – konferencja to wyjątkowe forum branżowe, które zostało wymyślone, aby umożliwić praktykom i ekspertom sektora wod-kan efektywną wymianę wiedzy. Spotkanie daje możliwość dzielenia się najlepszymi praktykami w branży.

II Forum Praktyków, czyli Konferencja EKOGMINA

Konferencja jest adresowana głównie do przedstawicieli samorządów małych i średnich gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wykonawców i przedsiębiorców branży sanitarnej.

Pozytywny odbiór pierwszego Forum Praktyków, które odbyło się w ubiegłym roku w Gdańsku, utwierdził organizatorów w przekonaniu, że inicjatywa jest branży potrzebna. Dlatego zapadła decyzją by kontynuować pomysł i zorganizować kolejną konferencję. Tym razem EKOGMINA – II Forum Praktyków odbędzie się 6 czerwca br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Honorowym partnerem wydarzenia został Wodociąg Marecki, obchodzący jubileusz 20-lecia istnienia spółki. Stąd też wydarzeniem towarzyszącym konferencji będzie Jubileuszowa Gala Wodociągu Mareckiego.

Konferencja EKOGMINA

Firma BIOPRO podkreśla, że do współtworzenia merytorycznego programu konferencji udało się jej zaprosić wielu wybitnych ekspertów, naukowców i praktyków. W trakcie czterech sesji poruszane będą zagadnienia związane z rozwojem systemów wodociągowych i kanalizacyjnych a także ze specyfiką działalności w gminach okołometropolitalnych. Tematyka konferencji będzie też oscylować wokół zagadnień związanych z efektywną eksploatacją systemów wod-kan oraz aspektów dotyczących ochrony środowiska.

Firma zaznacza również, że zachęcona sugestiami uczestników, zdecydowała się na organizację w ramach konferencji praktycznej części warsztatowej. Poprzedzi ona konferencję i odbędzie się 5 czerwca br. w tym samym miejscu co konferencja.

Więcej szczegółów na temat konferencji znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej www.ekogmina.biopro.pl. Można też już zgłaszać swój udział w konferencji za pomocą specjalnego formularza rejestracji dostępnego na stronie https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=925.

Na podstawie informacji nadesłanej przez BIOPRO

fot. sozosfera.pl

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

reklama

partner medialny

reklama