Innowacje na oczyszczalniach ścieków

Innowacje w oczyszczalniach ścieków

Na październik br. zaplanowana została konferencja techniczna pt. „Innowacyjne rozwiązania w oczyszczaniu ścieków i zagospodarowaniu osadów”. Wydarzenie odbędzie się w Częstochowie.

Innowacje w oczyszczalniach ścieków – konferencja w Częstochowie

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie oczyszczania ścieków jest niezwykle istotne, bowiem wielkość osiągniętych parametrów, minimalizacja emisji odorów, ochrona przed hałasem, aspekty ekonomiczne, a przede wszystkim ochrona środowiska zależą w dużym stopniu od zastosowanej technologii – podkreślają organizatorzy konferencji.

innowacje w oczyszczaniu ścieków

Dynamiczny rozwój sektora maszyn i urządzeń sprzyja eksploatatorom, pozwalając na stosowanie nowoczesnych, dostosowanych do obiektu, a często szytych na miarę rozwiązań technologicznych. Jednak aby wybrać odpowiednią technologię należy ją poznać. By wyjść naprzeciw potrzebom branży w zakresie zapoznania z nowościami technologicznymi i technicznymi, Wydawnictwo Seidel-Przywecki wspólnie z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego oraz Oczyszczalnią Ścieków Warta zaprasza do udziału w konferencji technicznej pt. „Innowacyjne rozwiązania w oczyszczaniu ścieków i zagospodarowaniu osadów”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 października 2019 r., w Częstochowie.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i osiągnięcia w oczyszczaniu ścieków zarówno z sektora nauki jak i technologii. W czasie konferencji planowana jest również wycieczka techniczna do Oczyszczalni Ścieków Warta oraz do Wodociągów Częstochowskich.

Więcej informacji o konferencji na stronie www.irwo.seidel-przywecki.com.pl

Na podstawie informacji nadesłanej przez Wydawnictwo Seidel-Przywecki

fot. sozosfera.pl

reklama

 

reklama

reklama

reklama