Gospodarka ściekowa na terenach rozproszonych

Gospodarka ściekowa na terenach rozproszonych

„Systemy odprowadzania i oczyszczania ścieków na terenach rozproszonych” – pod takim tytułem na dni 3 – 4 września 2019 r. zaplanowana została konferencja naukowo-techniczna.

Wydarzenie, którego organizatorem są Wydawnictwo Seidel-Przywecki wraz ze Stowarzyszeniem Forum Galicyjskich Wodociągów odbędzie się w Rabce Zdroju.

Gospodarka ściekowa na terenach rozproszonych – konferencja w Rabce Zdroju

Organizator – Wydawnictwo Seidel-Przywecki – podkreśla, że w kraju powstaje coraz więcej nowych sieci kanalizacyjnych i oczyszczalni ścieków. Ważnym jest aby zostały one właściwie zaprojektowane, zrealizowane i eksploatowane.

Temu właśnie obszarowi tematycznemu dedykowana jest konferencja naukowo-techniczna pt. „Systemy odprowadzania i oczyszczania ścieków na terenach rozproszonych”.

Gospodarka ściekowa na terenach rozproszonych

W trakcie konferencji uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się m.in. z praktycznymi aspektami projektowania, realizacji oraz eksploatacji systemów kanalizacyjnych i oczyszczalni ścieków odpowiednich dla terenów rozproszonych.

Podczas wydarzenia szczegółowo omówione zostaną, sprawdzające się na terenach trudnych, oczyszczalnie typu SBR. Specjaliści odniosą się m.in. do zasad właściwego doboru, projektowania i wykonanie różnych systemów kanalizacyjnych na terenach górzystych.

Nie zabraknie również referatów dotyczących aktualnych przepisów prawnych dotyczących odprowadzania i oczyszczania ścieków a także finansowania inwestycji wod-kan.

Więcej informacji o konferencji na internetowej stronie dedykowanej wydarzeniu.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Wydawnictwo Seidel-Przywecki

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

reklama

reklama

 

reklama