„Forum Eksploatatora” w formie elektronicznej

„Forum Eksploatatora” w formie elektronicznej

Można już pogrążyć się w lekturze najnowszego wydania czasopisma „Forum Eksploatatora”.

W dobie pandemii „Forum Eksploatatora” w formie elektronicznej

„Nasza Redakcja trzyma się zdrowo i pracujemy dla Was, aby wywiązać się z zobowiązań wobec wszystkich Czytelników Forum Eksploatatora. Zeszyt 2 Forum, wyjątkowo, ze względu na rosnące ograniczenia w dystrybucji, transporcie itp., a także Wasze bezpieczeństwo, postanowiliśmy wydać w formie elektronicznej. Z tych samych powodów zmieniliśmy harmonogram pozostałych wydań Forum w 2020 r. Kolejny numer ukaże się na początku lipca i będzie to wydanie podwójne – 3-4/2020. W bieżącym wydaniu chciałabym polecić Wam artykuł Eugeniusza Klaczyńskiego (s. 30) na temat planów i strategii zagospodarowania osadów ściekowych, oraz, o podobnej tematyce, pracę Moniki Pielach i Michała Hyrycza o klasyfikacji piasku powstającego w oczyszczalniach ścieków (s. 20). A ponieważ modne ostatnio stało się wirtualne zwiedzanie, to, wraz z Ryszardem Lidzbarskim, chcielibyśmy zaprosić Was na wycieczkę do Kwidzyna, szlakiem krzyżackich… toalet (s. 44).” – napisała w słowie od redaktora Magdalena Seidel-Przywecka.

„Forum Eksploatatora” w formie elektronicznej

Co jeszcze zawiera „Forum Eksploatatora” w formie elektronicznej?

W wydaniu znaleźć można jeszcze szereg innych interesujących artykułów, w tym np. tekst pt. „Jakość piasku powstającego na oczyszczalni ścieków – czy rzeczywiście jest to odpad?”, którego autorkami są Monika Pielach, Michał Hyrycz. Następny tekst to „Ograniczanie zagniwania ścieków w kanalizacji tłocznej przy zastosowaniu nowatorskiej metody płukania i napowietrzania rurociągu” napisany przez Rafała Wojciechowskiego i dr. inż. Krzysztofa Piaskowskiego. Ponadto można tu znaleźć teksty „Dyrektywa >>ściekowa<< 91/271/EWG – ewaluacja i kierunki zmian” (Bartosz Łuszczek) oraz „Prawo a eksploatacja” (Irena Iwanisik).

Osoby, które chcą dowiedzieć się co jeszcze znajduje się w tym numerze zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa Seidel-Przywecki oraz sięgnięcia po elektroniczne wydanie.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

partner merytoryczny

reklama