Zielone Mikołajki z GOAP-em

W miniony piątek centralne miejsca Poznania i gmin zrzeszonych w Związku Międzygminnym „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” (ZM GOAP) zostały opanowane przez Mikołajów. W okresie przedświątecznym, w dodatku tuż przed dniem św. Mikołaja nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie kolor czapeczek wyróżniający część Mikołajów.
 
Wspomniany wcześniej związek międzygminny wysłał bowiem w teren Mikołajów (i Mikołajki) w zielonych czapeczkach. Wszystko to w ramach akcji informacyjnej pt. „Zielone Mikołajki GOAP-u”, której celem jest prezentacja zmian w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, które nastąpią od 1 stycznia 2015 r.
5 12 14 Mikołaje SAM 0308
Mikołaje rozdawali mieszkańcom gadżety oraz informatory i ulotki przybliżające mieszkańcom zasady odbioru odpadów oraz firmy – wykonawców usług odbioru odpadów w poszczególnych sektorach. Mieszkańcy otrzymywali m.in. krówki (cukierki) oraz hiszpańskie pomarańcze, przypominające, że jednym z wykonawców jest konsorcjum, którego uczestnikiem jest hiszpańska firma FBSerwis.
 
W ramach akcji pracownicy gminnych delegatur ZM GOAP odwiedzili tamtejsze urzędy oraz inne placówki i przekazali materiały informacyjne.
 
fot. Archiwum ZM GOAP

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu