odbierze odpady z Oławy i Czernicy

Wrocławska firma odbierze odpady z Oławy i Czernicy

Firma FBSerwis Wrocław, spółka z Grupy FBSerwis, odbierze odpady z Oławy i Czernicy, bowiem wygrała w przetargu na odbiór śmieci z tych sektorów Związku Międzygminnego Ślęza-Oława (ZMŚ-O). Łączna wartość kontraktów to ponad 28 mln zł brutto – informuje FBSerwis.

Firma FBSerwis Wrocław odbierze odpady z Oławy i Czernicy

W postępowaniu przetargowym rozpisanym przez ZMŚ-O dotyczącym odbioru odpadów komunalnych z terenu dwóch sektorów – Oławy i Czernicy, oferty złożone przez FBSerwis Wrocław okazały się najkorzystniejsze. Umowy będą realizowane od 1 stycznia 2021 r. przez kolejnych 36 miesięcy – dodaje firma.

Od dawna obsługujemy Miasto Oławę w zakresie odbioru odpadów, więc śmiało mogę powiedzieć, że mamy solidne doświadczenie w pracy w tym rejonie. Cieszymy się, że w tym przetargu pozyskaliśmy także nowy sektor – Czernicę. Wierzę, że nasza współpraca z klientem będzie w dalszym ciągu satysfakcjonująca dla obu stron, a mieszkańcy będą zadowoleni z jakości naszych usług – komentuje Piotr Bawey, kierownik zakładu odpowiedzialny za realizację obu kontraktów.

Firma nie tylko odbierze odpady z Oławy i Czernicy…

Pracownicy FBSerwis Wrocław będą odbierać odpady komunalne od ponad 45 tys. mieszkańców oraz z prawie 900 nieruchomości niezamieszkanych – dodaje spółka. Do realizacji tego zadania zostaną wykorzystane śmieciarki spełniające normę Euro 6, a powierzchnia obsługiwanych sektorów wynosi ok. 110 km2. Dodatkową usługą skierowaną do mieszkańców będzie możliwość zlecenia mycia i dezynfekcji pojemników na odpady – dodaje spółka.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. FBSerwis Wrocław

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama