Waste-Klaster z setką!

Liczba podmiotów uczestniczących w, działającym przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, Waste-Klastrze sięgnęła setki. Podmiotem, który zadeklarował swój udział w tym powiązaniu kooperacyjnym jako setny, jest Firma Doradcza ISOTOP s.c. A. Wilczyńska-Piliszek, S. Piliszek.

O Klastrze pisaliśmy już kilkakrotnie (czytaj m.in. „Wymierne efekty i potrzeba strategii” i „Generator impulsu”), niemniej jednak przypominamy, że celem przedsięwzięcia kryjącego się pod nazwą Waste-Klaster jest stworzenie sieci powiązań pomiędzy przedsiębiorstwami związanymi z gospodarką odpadami a instytucjami naukowymi. Klaster został powołany do życia dzięki realizacji projektu pn. „Rozwój powiązania kooperacyjnego Waste-Klaster zmierzającego do podnoszenia standardów w branży gospodarki odpadami przy wykorzystaniu nowych technologii” i obok realizacji ww. celu ma on także przyczynić się do zwiększenia efektywności gospodarowania odpadami. Uczestniczącym w nim podmiotom umożliwia m.in. dostęp do tanich usług laboratoryjnych i służy pomocą w pozyskiwaniu dofinansowania oraz w rozwoju innowacyjnych technologii i w ich transferze do gospodarki.

Partner portalu

Partner portalu

Partner portalu

Partner portalu

reklama

reklama

Partner portalu

 

Artykuły i aktualności

Partner portalu

 

partner merytoryczny