Wastemaster

Szybka sprzedaż odpadu? Wastemaster pomoże

Transakcje na rynku gospodarki odpadowej w Polsce są trudne. Proces wyszukiwania dobrej firmy może zająć mnóstwo czasu, a niekorzystna współpraca to często gigantyczne dodatkowe koszty operacyjne. Wastemaster udowadnia, że nie musi tak być i wprowadza polską branżę odpadową w XXI wiek.

Wastemaster to darmowa aplikacja na smartfony, która przy pomocy interaktywnego interfejsu i mapy wskazuje, gdzie w pobliżu znajdują się firmy z branży odpadowej. Użytkownik decyduje, czy chce sprzedać odpady czy kupić, czy szuka transportu, utylizacji a może pośrednictwa. Oprócz tego, jeśli dany odpad nie znalazł zainteresowania, to możemy skorzystać z funkcji Asystenta Odpadowego, aby maksymalnie przyśpieszyć proces sprzedaży!

Obsługa całego rynku odpadów za pomocą telefonu, czyli jak działa Wastemaster?

Stwierdzenie, że jakaś aplikacja ma zrewolucjonizować całą branżę, na wstępie powinno zostać ocenione sceptycznie. I taka ocena powinna zostać utrzymana, jeśli za takim sformułowaniem nie przemówią fakty.

Wastemaster

W przypadku omawianego narzędzia jest jednak zgoła inaczej. Wastemaster to darmowa aplikacja na smartfony, którą można pobrać przez Google Play i już za 2 tygodnie także z AppStore. Oczom użytkownika ukaże się wygodny interfejs, za pośrednictwem którego znajdziemy podmioty z rynku odpadowego w każdym miejscu Polski (łącznie jest ich ponad 90 tysięcy a liczba ta stale rośnie). Za pomocą kilku kliknięć można wybrać, czy chcemy sprzedać odpady czy nabyć, czy szukamy firmy do utylizacji odpadów czy może transportu (np. zamówienia kontenera na gruz, wywozu bioodpadów czy wielkogabarytowych odpadów stalowych). Całość jest prosta i intuicyjna, ale co najważniejsze – otrzymujemy możliwość natychmiastowego skontaktowania się z daną firmą. Aplikacja posiada własny system ratingowy, a wszystkie dane, w tym ceny, są zmieniane w czasie rzeczywistym, dlatego każda oferta zawsze będzie aktualna.

Wybierz dokładne kryteria wyboru odpadów i nie martw się o resztę

Powyższe funkcjonalności sprawiają, że znalezienie najlepszej oferty w okolicy staje się znacznie łatwiejsze i szybsze. Proces złożenia oferty podmiotowi, który oferuje, przykładowo, sprzedaż odpadu, jest całkowicie bezstresowy. Widoczne ceny obowiązujące sprzyjają wygodzie w podjęciu najlepszej decyzji.

To nie wszystko, bo w tym prostym narzędziu wprowadzić można także parametry wyboru takie, jak konkretny rodzaj odpadu i jego minimalna lub maksymalna waga bądź objętość. Wastemaster dedykowany jest wszystkim uczestnikom rynku odpadowego, wszystkim firmom, które generują odpady i szukają podmiotu, który legalnie, profesjonalnie i tanio się nimi zajmie, jak i przedsiębiorstwom, które chcą kupić dany odpad. Wygląda na to, że na aplikacji Wastemaster każdy może skorzystać – trochę podobnie jak w przypadku Facebooka, ale w zakresie branży odpadowej.

Pomoc w znalezieniu nabywcy – funkcja Asystenta Odpadowego

Chociaż dostęp do całego polskiego rynku gospodarki odpadowej to już zdecydowanie dużo, z Wastemasterem można zyskać jeszcze bardziej. W aplikację wbudowano funkcjonalne narzędzie określane Asystentem Odpadowym. Rozwiązanie to dostępne jest w wersji Premium aplikacji. W praktyce jest to skuteczna pomoc od twórców aplikacji Wastemaster, w którą przelano wiedzę dotyczącą rynku w połączeniu z algorytmami niemalże sztucznej inteligencji. Na czym polega Asystent Odpadowy?

aplikacja Wastemaster

To funkcja, która ma zapewniać skuteczną pomoc w znalezieniu chętnego kupującego lub odbierającego odpad. Wystarczy wybrać kilka opcji, zrobić zdjęcie lub dodać opis i przesłać. W sytuacji, gdy nasza oferta nie znajdzie zainteresowania, po kilku godzinach od wstawienia oferty możliwe będzie skorzystanie z Asystenta Odpadowego, który ma za zadanie przyśpieszyć cały proces. Aplikacja przeanalizuje wszystkie dostępne opcje i sama wskaże, gdzie najlepiej i jak najefektywniej zagospodarować ten odpad. Dotyczy to wszelkiego rodzaju odpadów. Po wciśnięciu przycisku Asystenta Odpadowego i szybkim wpisaniu podstawowych danych nie trzeba się już niczym przejmować – odpad powinien szybko znaleźć zainteresowany nim podmiot!

Wastemaster – dane z branży odpadowej z całej Polski

Aplikacja Wastemaster jest rewolucyjna pod wieloma względami. Do stworzenia tego rozwiązania konieczne było zebranie i opracowanie mnóstwa danych. Wastemaster ma informacje o 130 milionach ton odpadów, które dzielą się na aż 400 rodzajów odpadów.

Wastemaster

W Wastemasterze bez problemu można sprzedawać, kupować oraz pośredniczyć na rynku odpadów w Polsce. Wiarygodne, dostępne i bliskie naszej lokalizacji miejsce do utylizacji można znaleźć w kilka chwil. Ceny aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Aby poznać więcej szczegółów, wystarczy utworzyć ofertę dotyczącą tego, czego potrzebujemy w danym momencie (np. sprzedaż, zakup czy transport odpadu). Wówczas wszystkie szczegółowe dane takie, jak wysokość opłaty produktowej za wprowadzane odpady czy dopuszczalne masy pojawią się w intuicyjnej formie, dzięki której wszystko będzie jasne.

Wastemaster dla każdego uczestnika rynku odpadowego w Polsce

Dla kogo przeznaczony jest Wastemaster? Cóż – dla każdego! Dzięki aplikacji każdy uczestnik rynku odpadowego będzie miał ułatwione zadanie bez względu na to, czy wytwarza, zbiera, przetwarza czy sprzedaje odpady!

aplikacja Wastemaster

Korzystanie z tego rozwiązania dedykowane jest przede wszystkim podmiotom zbierającym odpady, przetwarzającym (w tym prowadzącym recykling i odzysk). Oprócz zakładów zajmujących się przetwarzaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE) oprogramowanie ułatwia pracę stacjom demontażu pojazdów i pośrednikom, a także organizacjom pokrewnym. Na aplikacji zyskać mogą zakłady produkcyjne, fabryki, zakłady tkackie, firmy z branży budowlanej, rozbiórkowej i remontowej, a także przedsiębiorstwa zajmujące się czyszczeniem elewacji i zbiorników. Wszelkiego rodzaju działalności związane z naprawami, sprzątaniem, wywożeniem gruzu, również z importem i eksportem odpadów czy produkcją opakowań będą mogły szybciej wykonywać dotychczasową pracę z zainstalowaną aplikacją Wastemaster.

Wastemaster

Aplikacja zrzesza zarówno największe, jak i najmniejsze firmy, zlokalizowane w każdym województwie w Polsce. Ale oprócz tego Wastemaster został stworzony także z myślą o klientach indywidualnych. Prędzej czy później każdy z nas staje w obliczu pozbycia się zużytych opon, starego samochodu czy sprzętu RTV/AGD. Duży remont i prace budowlane to zwykle dużo śmieci. Potrzeba kogoś, kto odbierze sprzęt lub kontenera do gruzu? Nie ma problemu – Wastemaster przyda się również osobom fizycznym!

Aplikacja Wastemaster w (dużym) skrócie

Wastemaster to unikalny projekt rewolucjonizujący rynek odpadów w Polsce. Tak, jak Facebook stworzył sieć powiązań międzyludzkich, które wcześniej nikomu nie mieściły się w głowie, tak Wastemaster łączy wszystkich uczestników rynku odpadowego. Aplikacja w największym skrócie to przede wszystkim:

  • dostęp do rynku odpadowego na terenie całego kraju – za darmo,
  • na bieżąco aktualizowane informacje, na wyciągnięcie ręki i w czasie rzeczywistym,
  • ceny i parametry kupna/sprzedaży odpadów w czasie rzeczywistym,
  • nieograniczone możliwości rozwoju biznesowego w branży odpadowej,
  • dane o ponad 90 tysiącach podmiotów (liczba ta stale rośnie!),
  • realne zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności w sektorze,
  • funkcjonalności pozwalające na optymalizację dotychczasowej pracy,
  • ogromna oszczędność czasu i wysiłku za każdym razem!

W XXI wieku dostęp do informacji decyduje o tym, kto rozwija się szybciej. Wastemaster staje się przyszłością rynku odpadowego, zapewniając aktualne dane o uczestnikach branży, którzy są w pobliżu. Wszędzie i w każdym momencie. Zapoznaj się z aplikacją albo już teraz wejdź na Google Play, znajdź i pobierz za darmo aplikację Wastemaster!

Aplikacja jest dostępna pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wastemaster

Artykuł promocyjny

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

partner merytoryczny