Spytkowski ZUOK na topie!

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie został nominowany do ogólnopolskiego konkursu „Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2014”. Inicjatywa ta ma na celu wyłonienie zrealizowanych projektów, które znacząco przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnich 10 latach.
 
W konkursie oceniane są inwestycje zrealizowane na terenie pięciu województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Do Top 2014 zakwalifikowano łącznie 20 realizacji, w tym pięć z woj. warmińsko-mazurskiego. ZUOK w Spytkowie staje w szranki z takimi inwestycjami jak budowa nowego terminalu na lotnisku w Rzeszowie, modernizacja i rozbudowa portu w Elblągu oraz Centrum Geoedukacji w Kielcach. Zakład doceniono m.in. za to, że „chroni” Wielkie Jeziora Mazurskie i rozwiązuje problem gospodarki odpadami komunalnymi na terenie 12 mazurskich gmin.
 
ZUOK
 
Głosowaniena Top Inwestycje potrwa do 7 września br., zaś Statuetki Top Inwestycji Komunalnych Polski Wschodniej zostaną wręczone podczas uroczystej gali w czasie Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 18-19 września br. w Białymstoku.
 

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

reklama

Partner Portalu

 

partner merytoryczny