odpady w Targach Kielce

Spotkania branży energetycznej i komunalnej w Targach Kielce!

Najważniejsi przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii, energetyki konwencjonalnej oraz branży komunalnej spotkają się już w lutym podczas Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Wydarzenia potrwają dwa dni (23 i 24 lutego br.) i odbędą się w Targach Kielce – informuje organizator targów.

ENEX – spotkanie branży energetycznej w Targach Kielce

Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przyciągają m.in. producentów paneli fotowoltaicznych, instalatorów pomp ciepła, dilerów samochodów elektrycznych i firmy zajmujące się magazynowaniem energii, a także te, trudniące się energetyką tradycyjną. Podczas tegorocznej edycji targów zaplanowano wartościowe spotkania branżowe: konferencję Energia PL, będącą odpowiedzią na zmiany prawne, jakie w ostatnim czasie zostały wprowadzone w Polsce oraz konferencję HEAT not LOST.

Targi ENEX

Tradycją stało się już Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła – wydarzenia współorganizowane przez Redakcję GlobEnergia, dotyczące nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła – wylicza organizator Targów ENEX.

EKOTECH – spotkanie branży komunalnej w Targach Kielce

W równolegle odbywającym się spotkaniu branży komunalnej – w Targach EKOTECH – biorą udział m.in. producenci maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami oraz producenci rozwiązań dla transportu odpadów, czy usług związanych z segregowaniem śmieci. Podczas targów zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących: Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami (MIFOD) organizowane przez firmę AK NOVA, wykład na temat wyzwań dla branży pojazdów wycofanych z eksploatacji przeprowadzony przez Stowarzyszenie Eko Auto oraz spotkanie informacyjne dotyczące otwarcia skupu złomu i stacji demontażu pojazdów zorganizowane przez firmę Ekolog. Po raz pierwszy w tym roku odbędzie się współorganizowana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego konferencja pt. „Razem Tworzymy EkoŚwiętokrzyskie”. Wydarzenie to jest skierowane do samorządów, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych kwestiami związanymi z ochroną środowiska.

EKOTECH targi w Targach Kielce

Kiedy odbędą się spotkania branży energetycznej i komunalnej w Targach Kielce?

Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbędą się w dniach 23-24 lutego br. w Targach Kielce.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. 2 x, rys. Targi Kielce

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

reklama

Partner Portalu

 

partner merytoryczny