Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z gminy Ryglice – umowa podpisana

FBSerwis Karpatia, spółka z Grupy FBSerwis, wygrała w przetargu na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z gminy Ryglice. Łączna wartość kontraktu to ponad 2,5 mln zł brutto.

Umowa na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów na 12 miesięcy

Jak wskazuje FBSerwis, umowa pomiędzy FBSerwis Karpatia a Gminą Ryglice została podpisana 18 listopada 2020 r. Zgodnie z jej postanowieniami spółka zajmie się odbiorem, transportem i zagospodarowaniem stałych odpadów komunalnych – zmieszanych i gromadzonych selektywnie – z nieruchomości zamieszkanych z terenu gminy oraz z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) w Ryglicach. Umowa będzie realizowana od 1 stycznia 2021 r. przez kolejnych 12 miesięcy.

FBSerwis Karpatia obsługuje gminę Ryglice od 2016 roku. Cenimy sobie współpracę z samorządem gminnym w zakresie gospodarki odpadami i staramy się robić wszystko, aby nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Ukształtowanie terenu gminy wiąże się niejednokrotnie z trudnym dojazdem do wielu posesji, gdzie nasi pracownicy często muszą pokonywać część drogi pieszo. Mogę jednak śmiało powiedzieć, że dzięki naszemu doświadczeniu, możemy realizować nasze usługi na wysokim poziomie, nawet na wymagającym, górzystym terenie – komentuje Marcin Baran, kierownik Zakładu FBSerwis Karpatia w Tarnowie.

Umowa na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów obejmuje 2275 gospodarstw domowych

W ramach umowy pracownicy FBSerwis Karpatia będą odbierać odpady komunalne z 2275 gospodarstw domowych, zamieszkanych przez ponad 9 tys. osób. Do ich obowiązków należeć będzie również dostarczanie na posesje worków do selektywnej zbiórki oraz kontrolowanie jakości posegregowanych odpadów. Do realizacji kontraktu zostaną wykorzystane proekologiczne pojazdy specjalistyczne spełniające normy emisji Euro 5 i Euro 6 – dodaje firma.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. FBSerwis

reklama

reklama

reklama

reklama