Nowy nabytek

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Toruniu kupiło nową śmieciarkę. Jest ona wydajna i pracuje ciszej niż inne tego typu pojazdy. Pojazd jest w stanie opróżniać pojemniki o objętości od 110 do 1300 litrów, dzięki czemu może być wykorzystywany w zabudowie zarówno wielo-, jak i jednorodzinnej.
 
– Nowa śmieciarka będzie pracowała sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku pojazd obsługiwać będzie Rubinkowo, opróżniając pojemniki na odpady zmieszane, a w soboty śmieciarka wykorzystywana będzie do odbioru odpadów zbieranych selektywnie w zabudowie jednorodzinnej mówi Piotr Rozwadowski, prezes toruńskiego MPO.
 
smieciarka
 
Zakupiona śmieciarka opróżnia pojemniki bez podnoszenia obrotów silnika, co sprawia, że jest cichsza niż inne typowe pojazdy bezpylne. Czas opróżniania pojemników jest przy tym skrócony do minimum i wynosi od 8 do 12 sekund, podczas gdy tradycyjnym śmieciarkom zajmuje to ok. 15 sekund.
 
Nowe auto posiada również w standardzie wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo użytkowników i osób przebywających w jego otoczeniu: kamery, świetlne i dźwiękowe czujniki cofania, lampy ostrzegawcze, ogranicznik prędkości i dodatkowe lusterka. Kabina pojazdu jest klimatyzowana.
 
Na podstawie: www.torun.pl
Tags

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu