Linia sortownicza

Linia sortownicza do rozbudowy

Spółka Sutco-Polska, partner portalu sozosfera.pl, poinformowała, że pozyskała kolejne ważne zlecenie związane z rozbudową zakładu zagospodarowania odpadów.

8 czerwca br., pomiędzy Sutco-Polska a Miejskim Zakładem Usług Komunalnych w Wałbrzychu (MZUK), podpisana została umowa na realizację przedsięwzięcia mającego na celu zwiększenie efektywności gospodarowania odpadami.

Linia sortownicza odpadów w Wałbrzychu zostanie rozbudowana

Projekt objęty umową zatytułowany jest „Rozbudowa istniejącej linii sortowniczej odpadów o system mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów (kompostowanie i stabilizacja) polegająca na budowie Zakładu Segregacji i Zagospodarowania Odpadów w Wałbrzychu przy ul. Beethovena – wykonanie, dostawa i montaż linii technologicznej do sortowania odpadów komunalnych”.

W ramach przedsięwzięcia instalacja zostanie wyposażona m.in. w rozrywarkę do worków, komplet przenośników, sito, separator balistyczny oraz dwa separatory optyczne. Ponadto dostarczone zostaną dwa separatory metali żelaznych i jeden separator metali nieżelaznych. Na wyposażeniu sortowni znajdzie się także prasa, wózek widłowy, kontenery oraz mobilna maszyna załadunkowa.

Oferta firmy Sutco-Polska została wyłoniona w trybie przetargu nieograniczonego. Zadaniem wykonawcy będzie kompleksowa realizacja zadań objętych przetargiem, poczynając od sporządzenia projektu technologicznego, przez produkcję, dostawę oraz montaż poszczególnych urządzeń, po szkolenie obsługi i opiekę porealizacyjną. Wartość kontraktu wynosi ponad 18 mln zł brutto.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Sutco-Polska

fot. Sutco-Polska (zdjęcie ilustracyjne)

partner portalu

reklama

reklama

reklama

reklama

 

reklama

partner medialny