Kto zbierze więcej?

W Częstochowie wystartowała VIII edycja konkursu „Czysta Częstochowa”. Jest on organizowany przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne z siedzibą w Sobuczynie.
 
Konkurs jest skierowany do szkół i przedszkoli z terenu Częstochowy. W jego ramach prowadzona jest zbiórka baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Celem tej inicjatywy jest podniesienie poziomu świadomości młodego pokolenia w zakresie zagrożeń, jakie niesie za sobą nieprawidłowa gospodarka odpadami niebezpiecznymi.
 
Organizatorzy przewidzieli cztery kategorie konkursowe: „szkoła”, przedszkole”, „uczeń” i „przedszkolak”. O zwycięstwie będzie decydowała liczba zebranych baterii i zużytych sprzętów (w sztukach), które następnie zostaną przeliczone na punkty.
 
Zgłoszenia do uczestnictwa w konkursie będą przyjmowane do końca tego roku, a sama zbiórka baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego potrwa do 15 maja 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród nastąpi w czerwcu przyszłego roku.
 
fot. www.morguefile.com

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu