OPEGO

IV Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami – OPEGO

W dniach 11-13 września 2019 r. w Hotelu 365 w Kielcach odbędzie się już czwarta edycja Ogólnopolskiego Panelu Eksperckiego ds. Gospodarki Odpadami, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Geologiczne z siedzibą w Kielcach.

Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami (OPEGO) to inicjatywa Przedsiębiorstwa Geologicznego w Kielcach, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z gospodarką odpadami w Polsce. To co najbardziej cieszy organizatorów wydarzenia, to fakt, że od początku cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem osób związanych zawodowo z gospodarką odpadami i z każdą kolejną odsłoną zdobywa coraz większą rzeszę uczestników. A to dlatego, że OPEGO szkoli, informuje i konsultuje, ale też gwarantuje bogaty program wydarzeń towarzyszących, które zarówno sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów, jak i dają możliwość rozwijania dotychczasowych znajomości – podkreśla organizator wydarzenia.

Poprzednie edycje OPEGO

Pierwsza edycja OPEGO odbyła się w dniach 24-25 listopada 2016 r. – przypomina Przedsiębiorstwo Geologiczne. W trakcie dwóch intensywnych dni uczestnicy wydarzenia wzięli udział w wykładach oraz szkoleniu poświęconym najnowszym zmianom prawnym w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi. Liczne grono uczestniczących w pierwszej edycji wydarzenia osób utwierdziło wówczas organizatora w przekonaniu, że w branży istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju działania o charakterze informacyjnym, szkoleniowym i konsultacyjnym. – To co wyróżnia OPEGO spośród wszystkich innych dostępnych na rynku tego typu inicjatyw, to jej praktyczny wymiar i możliwość indywidualnych konsultacji z najlepszymi ekspertami w branży – stwierdza Krzysztof Wołowiec, prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Geologicznego.

Druga odsłona OPEGO miała miejsce w dniach 27-29 września 2017 r. i tak jak rok wcześniej, składała się z wystąpień, prezentacji i dyskusji. Ponadto każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z najlepszymi specjalistami w branży. – Naszym głównym celem jest doskonalenie jakości i profesjonalizmu pracowników zajmujących się gospodarką odpadami, ale nie zapominamy przy tym o ich szerokiej integracji. Dlatego też, przy okazji tej, jak i każdej kolejnej edycji OPEGO, przygotowujemy cały szereg atrakcji, w tym wizyty w różnych ciekawych miejscach w Kielcach i w regionie, czy też uroczyste kolacje wśród kolegów i koleżanek po fachu – mówi Krzysztof Wołowiec.

Trzecia z kolei edycja OPEGO odbyła się w dniach 12-14 września 2018 r. i wzorem minionych lat skupiła wielu uznanych w branży praktyków w dziedzinach ochrony środowiska i gospodarki odpadami oraz kilkudziesięciu uczestników. – Ogromnie cieszy nas to, że po niespełna dwóch latach od pierwszej edycji, nasza inicjatywa zyskała na rozgłosie, a jej potencjał dostrzegli między innymi JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Prezydent Miasta Kielce, obejmując ją patronatem merytorycznym i honorowym. Pojawili się również branżowi partnerzy medialni w postaci portalu sozosfera.pl oraz magazynu „Gospodarka Odpadami” – dodaje Krzysztof Wołowiec.

OPEGO 2019

Tegoroczną edycję OPEGO zaplanowano na dni 11-13 września w Hotelu 365 w Kielcach. W tym roku patronat nad wydarzeniem objęli JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce. Do grona partnerów medialnych dołączyli TVP3 Kielce, Radio FaMa, portal sozosfera.pl oraz magazyn branżowy „Gospodarka Opadami”, zaś sponsorem głównym została specjalizująca się w gospodarce odpadami spółka Bio-Med.

Szczegółowy harmonogram OPEGO 2019 jest już dostępny na stronie https://opego.pl/, na której można dokonywać elektronicznych zapisów do udziału w wydarzeniu, do czego serdecznie zachęca organizator OPEGO – Przedsiębiorstwo Geologiczne.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Przedsiębiorstwo Geologiczne

fot. Przedsiębiorstwo Geologiczne

reklama

reklama

partner portalu

partner portalu

reklama

reklama

reklama

reklama

 

partner medialny

reklama