OPEGO

III Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami

W dniach 12-14 września 2018 r. w Hotelu Aviator w Masłowie k. Kielc odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiego Panelu Eksperckiego ds. Gospodarki Odpadami (OPEGO) organizowanego przez kieleckie Przedsiębiorstwo Geologiczne.

Konferencja OPEGO jest inicjatywą Przedsiębiorstwa Geologicznego , która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z gospodarką odpadami w Polsce . Od początku cieszy się dużym zainteresowaniem osób związanych zawodowo z gospodarką odpadami i z każdą kolejną odsłoną zdobywa coraz większą liczbę uczestników. Oprócz solidnej dawki specjalistycznej wiedzy, OPEGO gwarantuje również bogaty program wydarzeń towarzyszących, które zarówno sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów, jak i dają możliwość ponownego spotkania i rozwijania dotychczasowych znajomości.

Poprzednie edycje

Pierwsza edycja Panelu odbyła się w dniach 24-25 listopada 2016 r. W trakcie dwóch intensywnych dni uczestnicy wydarzenia wzięli udział w wykładach oraz szkoleniu poświęconym najnowszym zmianom prawnym w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi. Liczne grono przybyłych na spotkanie osób utwierdziło organizatorów w przekonaniu, że w branży istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju działania o charakterze informacyjnym, szkoleniowym i konsultacyjnym.

To, co wyróżnia naszą inicjatywę spośród wszystkich innych dostępnych na rynku, to jej praktyczny wymiar i możliwość indywidualnych konsultacji z najlepszymi ekspertami w branży – mówi Krzysztof Wołowiec, dyrektor Przedsiębiorstwa Geologicznego.

Druga odsłona Ogólnopolskiego Panelu Eksperckiego ds. Gospodarki Odpadami odbyła się w dniach 27-29 września 2017 r. w Masłowie k. Kielc. Tak jak rok wcześniej, Panel składał się z wystąpień, prezentacji i dyskusji. Ponadto każdy z uczestników miał możliwość indywidualnych konsultacji z najlepszymi specjalistami w branży.

Jednak celem naszej inicjatywy jest nie tylko doskonalenie jakości i profesjonalizmu pracowników zajmujących się gospodarką odpadami, ale przede wszystkim ich szeroka integracja. Dlatego też, przy okazji tej edycji, na uczestników czekał szereg atrakcji, m.in. wizyta w Centrum Geoedukacji oraz rezerwacie przyrody Wietrznia w Kielcach, czy też uroczysta kolacja wśród kolegów i koleżanek po fachu – mówi Krzysztof Wołowiec.

OPEGO 2018

Tegoroczną edycję konferencji zaplanowano na 12-14 września i tak samo jak w roku ubiegłym, na uczestników będą czekały komfortowe wnętrza Hotelu Aviator w Masłowie k. Kielc oraz stale rozwijany i uzupełniany program Panelu w połączeniu z odpowiednią dawką rozrywki. Szczegółowy harmonogram spotkania oraz możliwość zapisu będą dostępne wkrótce na stronie www.opego.pl. Jednak już teraz organizator – kieleckie Przedsiębiorstwo Geologiczne – serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu, które swoim medialnym patronatem objął m.in. magazyn „Gospodarka Odpadami”.

Na podstawie materiału nadesłanego przez Przedsiębiorstwo Geologiczne, który ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu „Gospodarka Odpadami”.

fot. Przedsiębiorstwo Geologiczne

Tags

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama