forum komunalne

Asekol i Forum Komunalne 2024

28-29 lutego br., przedstawiciele firmy Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań mieli możliwość uczestniczenia w wydarzeniu pn. „Forum Komunalne”. Forum zostało zorganizowane w Szklarskiej Porębie przez firmę Ekorum oraz Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu.

Forum Komunalne 2024 i stoisko firmowe Asekol

Podczas pierwszego dnia Forum poruszano wiele istotnych kwestii związanych ze sprawozdawczością i ewidencją odpadów. Natomiast drugiego dnia uczestnicy mieli okazję zwiedzić Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych (ZGiUK) w Lubaniu. Wizyta umożliwiła zapoznanie się z procesami zarządzania odpadami oraz poznanie praktycznych i nowoczesnych rozwiązań wdrożonych w tym zakresie.

Asekol podkreślił swój udział w „Forum Komunalnym” poprzez obecność ze stoiskiem wystawienniczym. W jego obrębie przedstawiciele firmy odpowiadali na pytania i prezentowali realizowane przez Asekol projekty oraz wdrażane rozwiązania.

Jak zwykle udział w wydarzeniu branżowym okazał się również świetną okazją do wymiany doświadczeń i umacniania relacji biznesowych – podsumował Piotr Bąk, menedżer ds. kluczowych klientów, Key Account Manager w Asekol.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. Asekol

Informacja opublikowana w ramach współpracy z firmą Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – Partnerem portalu

Czyste Sołectwo

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu