EKOTECH w wersji online

EKOTECH w wersji online

Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech co roku gromadziły najważniejszych przedstawicieli branży komunalnej w Polsce – podkreśla główny organizator wydarzenia Targi Kielce. Firma zaznacza, że aktualna sytuacja epidemiczna zmusza organizatorów do zmiany planów i przypomina, iż Targi zostały przeniesione na następny rok. Jednak zespół kieleckiego ośrodka wystawienniczego przygotował specjalne spotkanie dla zwiedzających i wystawców. Ekotech w wersji online odbędą się 29 kwietnia br.

EKOTECH w wersji online – multimedialny pokaz oferty produktowej

Na wydarzenie w wersji wirtualnej zaprasza Marcin Musiał, menadżer wystawy Ekotech, który podkreśla, że choć nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to wierzy, iż spotkanie online będzie namiastką targów organizowanych w realnej postaci. Organizator przypomina, że tegoroczne targi ochrony środowiska obędą się wirtualnie 29 kwietnia.

Pierwszym z filarów spotkania będą prezentacje oferty produktowej. Multimedialny pokaz da możliwość zapoznania się z nowościami firm, a także sprawdzonymi sprzętami służącymi segregacji czy recyklingowi odpadów. Nie zabraknie także prezentacji samochodów służących do transportu odpadów, oferty dotyczącej składowania odpadów komunalnych oraz ich utylizacji.

Merytoryczne spotkania także podczas EKOTECH w wersji online

Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami od lat doceniane były nie tylko ze względu na wystawę prezentującą szeroką ofertę produktów i usług, ale również ze względu na merytoryczne spotkania. Tych nie zabraknie również i w tym roku – podkreślają Targi Kielce.

EKOTECH w wersji on-line

Organizatorzy zapraszają m.in. na webinarium, którego tematem będą normy budowy i zagospodarowania altan odpadowych. – Funkcjonalność miejsc na zbieranie odpadów to niezwykle ważna kwestia – Konferencja będzie dotyczyć pierwszych w kraju regulacji wspierających budowę ekoaltan – zapowiada Marcin Musiał z Targów Kielce. To temat, nad którym pochylą się specjaliści z ENERIS Surowce, Izby Architektów RP, a także przedstawiciele magistratów w Strzegomiu i Katowicach.

„Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów” – to kolejna konferencja, na którą zapraszają Targi Kielce, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu oraz Akademia Recyklingu. Powtórne wykorzystanie, odzysk odpadów i wpływ na otoczenie to rzeczywistość, od której nie możemy uciec, a szukanie alternatywnych źródeł energii – również w odpadach to ważny temat – podkreślają organizatorzy. Podczas konferencji specjaliści rozmawiać będą m.in. o zagadnieniach dotyczących biogospodarki i niewykorzystanego potencjał RDF w Polsce. Prelegenci przybliżą także kwestię biogazowni jako elementu gospodarki odpadami i temat Biorenu.

EKOTECH w wersji online – nie zabraknie medali i wyróżnień

Podczas wirtualnego wydarzenia zostaną wręczone medale Targów Kielce. Statuetki przyznawane są co roku podczas Ekotech przez komisję złożoną z ekspertów. Eko-Nowator to nagrody dla firm, które swoimi produktami zmieniają rynek komunalny. Organizator targów ochrony środowiska podkresla, że nie zmienia tradycji, dlatego również w tym roku komisja przyzna medale i wyróżnienia. Kogo doceni jury złożone z ekspertów? Może będą to nowoczesne rozwiązania dotyczące utylizacji odpadów medycznych? A może transportu odpadów? Śledźcie profil Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki odpadami Ekotech, a dowiecie się więcej! – zachęca firma organizująca wydarzenie.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

reklama

partner merytoryczny