EKOTECH w wersji on-line

EKOTECH on-line

Branża komunalna co roku spotykała się w Kielcach podczas targów Ekotech – przypomina organizator tego cyklicznego wydarzenia – firma Targi Kielce. Niestety sytuacja epidemiologiczna zmusza organizatorów wydarzeń do zmiany planów i dlatego targi zostały przeniesione na następny rok. Jednak organizatorzy przygotowują szereg aktywności zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających i stąd 29 kwietnia odbędzie się wydarzenie Ekotech on-line.

EKOTECH on-line – prezentacje oferty produktowej i webinarium

Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to wierzymy, że będzie to namiastka naszych targów – zapowiada Marcin Musiał, menadżer wystawy Ekotech i zaprasza na wydarzenie w wersji wirtualnej. 29 kwietnia będzie można w nim uczestniczyć za pośrednictwem platformy Teams.

EKOTECH w wersji on-line
reklama

Pierwszym z filarów spotkania będą prezentacje oferty produktowej. Multimedialny pokaz da uczestnikom możliwość zapoznania się z nowościami firm, a także ze sprawdzonym już sprzętem służącym np. do segregacji czy recyklingu odpadów – przekonują Targi Kielce.

Kolejnym elementem spotkania będzie webinarium z udziałem ekspertów, którego tematem będą normy budowy i zagospodarowania altan odpadowych. – Konferencja będzie dotyczyć pierwszych w kraju regulacji wspierających budowę ekoaltan – zapowiada Marcin Musiał. To – jak wskazuje organizator – zaskakujący temat, nad którym pochylą się specjaliści z ENERIS Surowce, Izby Architektów RP, a także przedstawiciele magistratów w Strzegomiu i Katowicach.

EKOTECH on-line i Eko-Nowator

Podczas wirtualnego wydarzenia zostaną wręczone medale Targów Kielce. Statuetki przyznawane są co roku podczas Ekotech przez komisję złożoną z ekspertów – przypomina organizator wydarzenia. Eko-Nowator to prestiżowe nagrody dla firm, które swoimi produktami zmieniają rynek komunalny. „Nie zmieniamy tradycji, dlatego również w tym roku komisja przyzna medale i wyróżnienia. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 16 kwietnia” – zachęcają do udziału Targi Kielce.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

 

reklama

partner merytoryczny