ZUOK „Orli Staw”

Dzień otwarty w ZUOK „Orli Staw”

11 maja br. w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw” (ZUOK) odbył się Dzień Otwarty. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji jubileuszu 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji – przekonuje ZUOK.

ZUOK „Orli Staw” – możliwość zwiedzania instalacji i wiele atrakcji

Wszystkie obiekty Zakładu zostały udostępnione i każdy zwiedzający, w towarzystwie pracownika ZUOK, miał możliwość szczegółowego zapoznania się z instalacją. Goście aktywnie uczestniczyli w przygotowanych konkursach z licznymi nagrodami, pokazach i w sesjach fotograficznych z maskotkami – Łosiem Czystosiem oraz Smokiem.

Z kolei najmłodsi mogli spędzić czas na „dmuchańcach” i umalować z fantazją swoje buzie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa sprzętu transportowego. Można było zobaczyć z bliska: ładowarki, koparki, samochody do przewozu kontenerów i oczywiście śmieciarkę.

Przy okazji wydarzenia wiele osób skorzystało z możliwości oddania odpadów niebezpiecznych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wszystko sprzyjało wspaniałej zabawie, a zwłaszcza piękna i słoneczna pogoda.

Na podstawie informacji nadesłanej przez ZUOK „Orli Staw”

fot. ZUOK „Orli Staw”

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu