Butelkomaty w Szczecinie – już wkrótce

W ciągu sześciu miesięcy spółka R3 Polska ustawi na terenie Szczecina pięć automatów zwrotnych do przyjmowania butelek z tworzyw sztucznych. Butelkomaty w Szczecinie będą efektem realizacji jednego z projektów zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego.

Butelkomaty w Szczecinie w pięciu lokalizacjach

Wyłoniony w przetargu wykonawca zajmie się realizacją zwycięskiego projektu ze Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Jego zadaniem jest dostarczenie i montaż pięciu butelkomatów oraz ich serwisowanie przez kolejne 36 miesięcy. Ale to nie wszystko – jak zaznacza Urząd Miasta Szczecin (UM). Magistrat dodaje, że ww. wykonawca przedstawi również propozycję, co najmniej trzech programów lojalnościowych. Programy te mają zakładać nagradzanie mieszkańców Szczecina korzystających z urządzeń. Spośród trzech propozycji Miasto wybierze najlepszy program lojalnościowy. Uzupełnieniem całości będzie zdalny system zarządzania oraz aplikacja mobilna dla użytkowników, służąca do korzystania z programu lojalnościowego.

Gdzie staną butelkomaty w Szczecinie? Na tak postawione pytanie UM wskazuje pięć lokalizacji. Pierwszy butelkomat będzie zlokalizowany w pobliżu wejścia na kąpielisko Dąbie, a drugi nieopodal wejścia na Arkonkę. Kolejne urządzenia znajdą się przy hali Netto Arena, przy wejściu na dworzec PKP (od ul. Owocowej) i przy skateparku Majowe.

Jak wskazuje szczeciński ratusz, koszt całego przedsięwzięcia, wraz z trzyletnim serwisem, to 890 tys. zł.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

reklama

Partner Portalu