początek bieżącego roku

Asekol PL i początek bieżącego roku

„Początek roku mógłby się wydawać okresem delikatnego zwolnienia tempa, ale rok 2024 zaczęliśmy z masą pozytywnej energii i wyjątkowo intensywnymi, jak na styczeń, działaniami”. Tak początek bieżącego roku w swoich działaniach ocenia Firma Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań.

Intensywny początek bieżącego roku – Targi Solar Energy Expo

Początek roku ASEKOL

Przede wszystkim uznano, że przedstawicieli Firmy nie może zabraknąć podczas, odbywających się w dniach 16-18 stycznia br., Targów Solar Energy Expo w Nadarzynie. Wydarzenie, dedykowane branży przemysłu odnawialnych źródeł energii (OZE), obfitowało w panele dyskusyjne, dotyczące stojących przed nią wyzwań i możliwości.

„Ponieważ zawsze bardzo cenimy sobie spotkania i inspirujące rozmowy w przyjemnej, targowej atmosferze, na nasze stoisko zaprosiliśmy dotychczasowych klientów Asekol z branży OZE”. Wydarzenie w Nadarzynie okazało się również platformą do nawiązania nowych, obiecujących relacji biznesowych z uczestnikami targów.

Konferencja „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”

Mirosław Baściuk ASEKOL

Z kolei konferencja firmy ABRYS, pn. „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”, odbywająca się w tym roku w Łochowie, standardowo przyciągnęła specjalistów branży gospodarki odpadami z całego kraju. Firmę Asekol podczas tego wydarzenia reprezentowały: Marta Kwiatkowska, główny specjalista Działu Recyklingu Odpadów Opakowaniowych oraz Joanna Janczewska, dyrektor ds. recyklingu.

Mirosław Baściuk, dyrektor zarządzający Asekol, wygłosił prezentację pt. „Nowe wyzwania dla zbiórki i recyklingu baterii w świetle Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie baterii i zużytych baterii”. Dyrektor Mirosław Baściuk uczestniczył także w panelu dotyczącym praktycznych zagadnień selektywnej zbiórki i recyklingu wybranych frakcji i grup odpadów.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. Asekol

Czyste Sołectwo

Informacja opublikowana w ramach współpracy z firmą Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – Partnerem portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu