Aktualna sytuacja w gospodarce odpadami

Aktualna sytuacja w gospodarce odpadami tematem webinarium

Aktualna sytuacja w gospodarce odpadami, w tym szanse i zagrożenia dla branży – to tematyka, której poświęcone będzie kolejne webinarium, jakie organizuje firma Ekorum.

Aktualna sytuacja w gospodarce odpadami

Jak wskazuje organizator spotkania online, we wspomnianym obszarze sporo się obecnie dzieje, i wcale nie dotyczy to tylko tematu epidemii koronawirusa, który w ostatnim czasie zdominował wszystkie dziedziny życia.

Webinarium, którego tematem przewodnim będzie aktualna sytuacja w gospodarce odpadami

Ekorum zaznacza, że w aktualnej sytuacji nie można kwestii zagrożenia zachorowaniami na COVID-19 bagatelizować, jednak warto przyjrzeć się, co zmieniło się w przepisach odpadowych, jakie stoją dziś przed branżą szanse i wyzwania oraz gdzie tkwią największe zagrożenia. W związku z tym, podczas najbliższego webinarium, które odbędzie się 22 maja br., będzie można posłuchać o najnowszych przepisach dotyczących gospodarki odpadami. Prelegenci odpowiedzą na pytanie: w co inwestować, by wpisać się w zalecenia BAT. Część webinarium będzie natomiast dotyczyła aktualnej sytuacji na rynku paliw alternatywnych, omówiony ma zostać również temat szans w zakresie realizacji poziomów odzysku i recyklingu. Podjęte zostaną również rozważania w zakresie wprowadzenia w Polsce rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP).

Ekorum zaprasza do udziału, a więcej informacji jest dostępnych na stronie www.ekorum.pl.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

reklama

reklama

partner portalu

reklama

reklama

reklama

 

reklama