34 nowe śmieciarki

34 nowe śmieciarki kupuje stołeczne MPO

34 nowe śmieciarki dołączają właśnie do floty samochodowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m.st. Warszawie (MPO). Łącznie, Przedsiębiorstwo będzie miało do dyspozycji 127 pojazdów, które codziennie obsługują ponad 32 tys. punktów odbioru odpadów w siedmiu dzielnicach Warszawy.

34 nowe śmieciarki dla warszawskiego MPO

– Żadna firma nie utrzyma się na rynku bez inwestycji w rozwój. MPO, jako spółka miejska odpowiada za newralgiczny sektor, czyli odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, dlatego musi się nieustannie rozwijać i modernizować, by sprostać wymogom rynku oraz wymaganiom stawianym przez klientów, czyli mieszkańców stolicy. Cieszę się, że udało się pozyskać te nowoczesne pojazdy ciężarowe, które (przez najbliższe lata będą służyły Warszawie i z pewnością przyczynią się do poprawy jakości oferowanych przez MPO usług – powiedział Michał Olszewski, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

nowe śmieciarki

Jak zaznacza stołeczne MPO, poza nowymi autami marki Scania z zabudową urządzeniami EKOCEL Zoeller Group i Renault z zabudową Farid Industrie, na ulicach stolicy pojawią się specjalistyczne śmieciarki Isuzu zabudowane urządzeniami Farid Industrie, a dedykowane do odbioru i transportu frakcji „bio”.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na rzecz mieszkańców Warszawy na jak najwyższym poziomie. Rewitalizacja floty samochodowej wpisuje się w ten cel w sposób oczywisty. Stawiamy na marki sprawdzone, niezawodne, ale też na pojazdy specjalistyczne, dostosowane do bieżących potrzeb i oczekiwań. Śmieciarki do odbioru i transportu frakcji „bio” są tego namacalnym przykładem – mówi Jarosław Robak, wiceprezes Zarządu MPO.

Nowe śmieciarki spełniają normy emisji EURO 6

Wszystkie nowe pojazdy spełniają najnowsze rygorystyczne normy emisji spalin EURO 6, a wartość leasingowanych aut wynosi ponad 20 mln zł. Warto zaznaczyć, że MPO będzie w posiadaniu blisko 127 specjalistycznych pojazdów bezpylnych, z których ok. 20% napędzanych jest sprężonym gazem ziemnym (CNG), które codziennie wyruszają na warszawskie ulice.

śmieciarka do odbioru bioodpadów

Pojazdy wyposażone są we wszystkie urządzenia potrzebne do sprawnej realizacji zadań. Są bezpieczne dla naszych pracowników, ale też dla osób postronnych. System czujników i kamer minimalizuje ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń. Wszystkie pojazdy wyposażone są też w klimatyzację i automatyczne skrzynie biegów. Ciężarówki są też bardzo zwrotne, co jest niezwykle ważne w przypadku manewrów wykonywanych często na małych przestrzeniach czy wąskich uliczkach dojazdowych do posesji. Oczywiście wszystkie spełniają też najwyższą normę emisji spalin EURO 6 – podkreśla Robert Kołodziejski, dyrektor zarządzający pionu operacyjnego MPO.

Na podstawie informacji nadesłanej przez MPO w Warszawie

fot. MPO w Warszawie

reklama

reklama

partner portalu

reklama

reklama

reklama

 

reklama