Online o Programie LIFE

Online o Programie LIFE

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) zaznacza, że w związku z tym, że Komisja Europejska (KE) ogłosiła nabór do Programu LIFE 2020, a NFOŚiGW uprościł zasady współfinansowania polskich projektów LIFE, w najbliższym czasie zaprasza osoby zainteresowane udziałem w Programie LIFE na bezpłatne szkolenia dostępne przez Internet.

Online o Programie LIFE – NFOŚiGW zaprasza do udziału w szkoleniach

Pierwsze ze szkoleń będzie dotyczyło przygotowania wniosków do Programu LIFE i odbędzie się w dniach 28 i 29 kwietnia br.

We wspomnianych e-szkoleniach uczestniczyć będą przedstawiciele KE: Maja Mikosińska, odpowiedzialna w agencji KE zajmującej się LIFE (EASME) za projekty przyrodnicze oraz Małgorzata Piecha, koordynator projektów środowiskowych w EASME, a także – jak to określił NFOŚiGW – „monitorzy” projektów LIFE Marta Kaczyńska i Zbigniew Karaczun.

Online o Programie LIFE

Fundusz zaprasza również na wirtualną konferencję Komisji Europejskiej Information & Networking Day 2020, która zaplanowana jest na 30. kwietnia.

Przy okazji NFOŚiGW przypomina również o tym, że wprowadził pięć zmian dla polskich wnioskodawców Programu LIFE. Podkreśla też, że niebawem poinformuje o kolejnych udogodnieniach dla polskich wnioskodawców i że warto pod tym kątem śledzić stronę Krajowego Punktu Konsultacyjnego LIFE:

Na podstawie informacji nadesłanej przez NFOŚiGW

rys. 2 x NFOŚiGW

reklama

 

partner merytoryczny