Zrób ekoozdobę

Zrób ekoozdobę bożonarodzeniową – zachęca świdnicki magistrat

Zrób ekoozdobę bożonarodzeniową – zachęca Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy (UM) i zaprasza do udziału w konkursie pn. „Eko Ozdoba Bożonarodzeniowa”.

Zrób ekoozdobę bożonarodzeniową – konkurs w Świdnicy

Zrób ekoozdobę

Magistrat tłumaczy, że by wziąć udział w konkursie należy zaprojektować i stworzyć ozdobę bożonarodzeniową, która będzie atrakcyjna wizualnie, innowacyjna i koniecznie zrobiona z materiałów pochodzący z odzysku, czyli z niepotrzebnych przedmiotów i materiałów. Zdjęcie swojego dzieła lub materiał filmowy wraz z opisem, jak powstał prezentowany przedmiot trzeba wysłać w sposób tradycyjny na adres Urzędu Miejskiego lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: czystaswidnica@um.swidnica.pl.

Ideą konkursu jest pokazanie, że wykorzystywanie tego, co już raz znalazło się w przemysłowym obiegu, ma nie tylko sens ekologiczny, ale także wymiar artystyczny oraz funkcjonalny.

Na Państwa prace czekamy do 30 grudnia, a ogłoszenie wyników konkursu zaplanowaliśmy 8 stycznia. Wszyscy zostaną nagrodzeni, a trzech laureatów, których ozdoby będą najbardziej użyteczne i kreatywne otrzyma proekologiczne zestawy gadżetów – mówi Krystian Werecki, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.czystaswidnica.pl i na profilu „Czysta Świdnica” na portalu społecznościowym Facebook.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. UM w Świdnicy

reklama

reklama

reklama

reklama