Tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe

W Elblągu przekazują kolejne tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe

Kolejne tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe trafiają do zarządców i wspólnot mieszkaniowych w Elblągu.

Tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe – kontynuacja programu ekoedukacyjnego

Jak zaznacza Urząd Miejski w Elblągu (UM), akcja jest kontynuacją programu propagowania proekologicznych postaw wśród mieszkańców miasta Elbląg w zakresie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Magistrat przypomina, że działania rozpoczęte zostały w lutym br.

W ramach akcji edukacyjnej mieszkańcy otrzymali między innymi ulotki, a do zarządców przekazanych zostało 550 tablic informacyjnych na obudowy śmietnikowe. Powstała również wyszukiwarka odpadów, która ułatwić ma właściwą segregację odpadów. Jak zaznacza elbląski magistrat, wspomniana wyszukiwarka jest na bieżąco wzbogacana. W minionym tygodniu można w niej było wyszukać 2055 haseł.

153 tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe w ramach „Bezpiecznego Elbląga”

Elbląski UM dodaje, że rozpoczął przekazywanie kolejnej partii tablic. W jej skład wchodzą 153 tablice edukacyjne na obudowy śmietnikowe. Ich odbiorcami są zarządcy i wspólnoty mieszkaniowe, na podstawie złożonych wcześniej deklaracji. Tym razem inicjatywa jest wsparta działaniami w ramach programu „Bezpieczny Elbląg”, z którego pozyskano środki na ich zakup – dodaje magistrat.

Na podstawie informacji nadesłanej przez UM w Elblągu

fot. UM w Elblągu

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama