Elektrośmieci oddajesz

IX edycja konkursu „Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz” rozstrzygnięta!

IX edycja Konkursu pn. „Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz” została zakończona. Doniósł o tym ASEKOL PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań – organizator konkursu i Partner Portalu.

„Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz” – do recyklingu trafiło 200 ton elektroodpadów

Konkurs adresowany był do placówek oświatowych i wychowawczych z terenu całej Polski. Jego celem było m.in. zaangażowanie dzieci, młodzieży i ich rodziców, a pośrednio całych społeczności lokalnych w zbiórkę elektrośmieci i baterii.

W wyniku konkursu do recyklingu trafiło ponad 200 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii.

Pozostaje tylko pogratulować wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom za aktywny udział – podkreśla Małgorzata Krueger, kierownik projektów w ASEKOL.

Pierwsze miejsce na poziomie ogólnopolskim zajęła Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Leśnicy Groniu (woj. małopolskie). Dwuosobowa reprezentacja firmy ASEKOL udała się do ww. placówki oświatowej, by poznać laureatów rywalizacji i wręczyć nagrody o łącznej wartości blisko 13 tys. zł. W skład reprezentacji firmy ASEKOL weszły: wspomniana już Małgorzata Krueger i Beata Bartosiak, koordynator działu doradztwa środowiskowego.

Ogromne gratulacje dla Dyrektora Radosława Fiedlera oraz Nauczycieli. Podziękowania i gratulacje dla Dzieci i ich Rodziców za zaangażowanie w zbiórkę – podkreśliła Beata Bartosiak.

Jubileuszowa, X edycja konkursu wystartowała

Przy okazji firma ASEKOL zaznaczyła, że można już zgłaszać swój udział w kolejnej, jubileuszowej edycji Konkursu.

Zapraszamy szkoły, przedszkola, placówki oświatowe oraz wychowawcze do czynnego udziału w kolejnej X edycji Konkursu „Elektrośmieci oddajesz-nagrody dostajesz” – zachęca Małgorzata Krueger.

Firma podkreśla, że w konkursie, oprócz możliwości zdobycia nagród w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na dowolne cele, chodzi przede wszystkim o wzrost świadomości ekologicznej. Celem jest również utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie postępowania z elektroodpadami.

Szczegółowe informacje o Konkursie dostępne są na stronie: https://konkurs.enviropol.pl/. Można też zaczerpnąć informacji korzystając z infolinii i dzwoniąc (w godz. 8:00-14:00) pod numer: 698 968 763 bądź drogą mailową pisząc na adres: edukacja@asekol.com.pl.

Na podstawie nadesłanej informacji

fot. Asekol

Informacja opublikowana w ramach współpracy z firmą Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – Partnerem portalu

Czyste Sołectwo

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu

reklama

reklama

Partner Portalu