szuka ekobohaterów

Inneko szuka ekobohaterów

Zostań ekobohaterem i udowodnij, że wiesz jak prawidłowo segregować odpady – zachęca miejska spółka Inneko z Gorzowa Wlkp. Firma zaprasza mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. Do wygrania są nagrody i tytuł Ekobohatera.

Konkurs dotyczy użytkowników altan śmietnikowych z zabudowy wielorodzinnej, mieszczących się w części sektora III obsługiwanego przez firmę Inneko.

Gorzowska spółka zachęca do segregacji odpadów i szuka ekobohaterów

Od początku lipca, co dwa tygodnie, spółka będzie sprawdzać, jak utrzymywany jest porządek w poszczególnych altanach. Już niebawem mają się w nich także pojawić nowoczesne tablice informacyjne.

Naszą aprobatę lub nie, będziemy wyrażać specjalnymi symbolami. Oprócz funkcji rankingowej tablice ekobohatera będą wyposażone w moduły. Umieszczane w nich będą m.in. informacje o sposobach segregacji, harmonogramy wywozu odpadów oraz sezonowe akcje specjalne – zaznacza Inneko.

Najbardziej okazałą nagrodą będzie nowa altana śmietnikowa lub gniazdo pojemników półpodziemnych. Uczestnicy mogą również spodziewać się nagród kwartalnych – będą to gadżety reklamowe promujące segregację odpadów.

Konkurs Zostań Ekobohaterem, to nie tylko nagrody i wygrane – podkreśla gorzowska spółka. To przede wszystkim uświadomienie mieszkańców, jak ważne jest sortowanie odpadów, ale też poprawa otoczenia w jakim żyjemy. To, że ekologia jest ważnym aspektem naszego życia – wie każdy. Jednak czy wszyscy wiemy jak prawidłowo sortować odpady? – pyta Inneko.

Stąd też nowa akcja spółki ma zachęcić do selektywnego zbierania odpadów i uświadomić mieszkańcom, jak robić to poprawnie.

Na podstawie informacji nadesłanej przez Inneko

fot. Inneko

partner portalu

reklama

reklama

reklama