przyjazne dla klimatu

Miasto przyjazne dla klimatu – konkurs fotograficzny

„Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla klimatu”. Taki tytuł ma konkurs fotograficzny organizowany przez Wydział Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej (UM).

Pokazać miasto jako przyjazne dla klimatu

Jak podał magistrat, w konkursie chodzi o pokazanie na zdjęciach miejsc i aktywności przyjaznych dla klimatu. Mieści się w tym to, co sprawia, że miasto staje się coraz bardziej proekologiczne i zrównoważone. Na zdjęciach mogą znaleźć się na przykład tereny zieleni, proklimatyczne rozwiązania w przestrzeni miejskiej, proekologiczne inicjatywy czy innowacyjne inwestycje, które pomagają w walce ze zmianą klimatu – wskazał UM.

Magistrat zaznaczył, co zrobić, by wziąć udział w konkursie „Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla klimatu”. Wystarczy zrobić zdjęcie związane z tematyką konkursu i opublikować je na Facebooku z odpowiednimi hasztagami. Są to następujące oznaczenia: #BielskoBiałaDlaKlimatu #bielskobialachroniklimat #bielskobialamiastodobrejenergii #ceebielsko #ekosynteza #wybbieramczystemiasto #EUClimatePact #MyWorldOurPlanet. Następnie to samo zdjęcie należy zgłosić do konkursu za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej i podać swoje dane kontaktowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja.

Co można wygrać i kto może wziąć udział w konkursie?

Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają zestawy upominkowe, w tym bawełniane torby, wielorazowe kubki na kawę i pakiety przeżyć o wartości od 150 do 300 zł. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 24 maja podczas Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii w Bielsku-Białej.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich powyżej 18. roku życia. Więcej informacji na temat warunków udziału w regulaminie.

Na podstawie ms.bielsko-biala.pl

fot. sozosfera.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Partner Portalu

Partner Portalu

Partner Portalu